14 Ağustos 2015 Cuma

Gatherings 2

son zamanlarda başıma gelenleri gatherings başlığı altında yayınlamaya karar verdim. bu ikincisi oluyor.

üniversiteyi kazandım. ama gitmiyorum bu sene. seneye donduruyorum :) jeolojiyi kazandım tabi, zaten ilk seçeneğim. mutluyum. biraz daha yaşadığım yerde özgürlüğü tadabilir, ehliyet alabilir, gezebilir (yurtiçi ve dışı), organik tarım hayalimi büyük alanımızda gerçekleştirebilir, jeoloji bilgimi geliştirebilir, haritalama tekniği öğrenebilirim. ben sınavlarımı tam anlamıyla 1 ağustosta bitirdim. sizce ben 28 eylülde hazır mıydım okula gitmeye? içim umutsuzluklarla doluydu, kafam doluydu her şey üst üsteydi. üzülmüyor değilim, şimdi arkadaşlarım gidecek ben öyle kalacağım falan diye ama hep dediğim bir şey var, bir sene kaybedeceksem bundan 90 yaşında değil 91de ölmeye bakarım.

deli gibi lotr izliyorum. her gün. hep orta dünyanın gerçek olmayışına üzülüyorum çünkü kendimi aşırı kaptırıyorum olaya. mesela nerede yaşayacağım, nereyi gezeceğim hatta nerede çalışacağımı bile belirlemişim kafamda orada. moria'da jeoloji departmanının başı olaydım, fena mı olurdu a dostlar?

kendi izlemek istediklerimi 5 film olarak belirtmiştim, ama daha varmış. bir ara ya eklerim, ya da yeni yazı olarak belirtirim. ayrıca herkesin hayatından bir kere geçmesi gereken filmleride yazmayı düşünüyorum, tabi benim zevkime göre. isteyen bu konuda yorumunu belirtebilir. bana öneri verebilir. geçen gece yine the graduate izledim, yine sonunu kavrayamadım. ya aslında anlıyor gibiyim ama emin de olamadım.

her şey kader, kısmet.

görüşürüz!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder